niedziela, 11 września 2016

Ślubny czarno-biały exploding box

Elegancki czarno-biały exploding box to moje najnowsze dzieło. Koronkowe elementy połączyłam z czarną falistą tekturą, papierem z bloku kreatywnego oraz cudnymi tekturkami z Fabryki Weny i Crafty Moly.


Pudełko z zewnątrz ozdobiłam papierem Forever Friend Classic Decadence firmy Docrafts, czarną i białą koronką oraz pięknym ażurowym, metalowym kwiatuszkiem z półperełką w środku. To, z czego jestem jednak najbardziej dumna to mój pierwszy własnoręcznie wykonany przestrzenny tort. Do jego wykonania użyłam dziurkacza brzegowego DpCraft, białego papieru, czarnej koronki, białych różyczek i niezastąpionego Magica.

Forever Friend Classic Decadence firmy Docrafts
Forever Friend Classic Decadence firmy Docrafts


  Całość dopełniłam półperełkami oraz samodzielnie wykonaną kartką z kalendarza.Zobaczcie też filmik z tym pudełkiem:W pracy użyłam:

http://fabrykaweny.pl/pl/p/Tekturka-para-mloda-z-balonami/223http://fabrykaweny.pl/pl/p/Tekturka-ramka-laur-serduszka-9-cm/194
Drobne elementy z Fabryki Weny (serduszka, motylek) znajdziecie TU
Pracę zgłaszam do wyzwań:
 http://fabrykaweny.blogspot.ie/2016/09/wyzwanie-2.htmlhttp://craftymoly.blogspot.com/2016/09/wyzwanie-49-z-tekturowym-napisem.html