sobota, 5 listopada 2016

Shake card - na pożegnanie w pracy

Przed Wami mój pierwszy shake card, który wykonałam na pożegnanie kolegi w pracy męża. Są to moje kolejne próby z maszynką Big Shot. Kartki typu shaker tak mnie zachwyciły, że musiałam jak najszybciej taką wykonać ;) Mam nadzieję, że przypadła Wam do gustu? 


Do jej wykonania użyłam białej bazy A5 oraz granatowego perłowego papieru, który wytłoczyłam w BS. Papiery scrapowe, które wykorzystałam w tej kartce to Piękny umysł - 02 Galerii Papieru i LOFT Wood UHK Gallery. Ponadto do wykonania koperty użyłam papieru kraftowego i taśmy washi.


Napis to oczywiście zasługa mojej wytłaczarki Omega Junior i taśmy dymo ;)


Listki pochodzą ze Sklepiku Na Strychu - są rewelacyjne! 


Do potrząsania przydały się zbierane od lat drobne cekiny i koraliki, w różnych kolorach i wzorach.

W pracy użyłam:

https://lemoncraft.pl/shop/pl/lemoncraft-detal/1913-uhk-gallery-papier-do-scrapbookingu-loft-christmas-wood.htmlhttp://sklepik.na-strychu.pl/pl/p/Folder-do-embossingu-Nellies-Choice-EEB017-kropeczki/30824http://sklepik.na-strychu.pl/pl/p/Wykrojnik-Nellies-Choice-MFD055/9103
http://www.craftpassion.pl/pl/p/Komplet-wykrojnikow-KWIATY-nr-2/144http://www.czarnygasior.pl/papier-galeria-papieru-piekny-umysl01http://www.jula.pl/catalog/gospodarstwo-domowe/biuro/artykuly-biurowe/painting-accessories/tasma-dekoracyjna-945326/Pracę zgłaszam do wyzwania:

http://sklepikgosi.blogspot.com/2016/11/wyzwanie-2-byszczy-sie.html